جدید

پنکه سه کاره پارس خزر مدل ES9010R

محصول جدید

دارای 25 ماه گارانتی

جزییات بیشتر

8,568,000 ریال

- +

 
اطلاعات بیشتر

نکته اساسی و بسیار مهم در مورد کالای مذکور اینست که با توان60 وات داشته و  به شکل چند منظوره می توان از آن استفاده کرد اعم از ایستاده، رومیزی و دیواری؛ که ارتفاعش در شکل ایستاده 129 سانتی متر و در حالت رومیزی 75 سانتی متر است.علاوه بر ریموت کنترل می‌توان با  دکمه‌های روی پایه دستگاه به تنظیمات عملکرد آن پرداخت. نوع این عملکرد هم بدین شکل است که با فشردن دکمه on/speed  با دور آرام شروع به کار می‌کند. و با دکمه SPEED  در 3 حالت کم، متوسط و زیاد سرعت می‌گیرد . سری و جهت گردش آن هم به دو صورت دستی و با کمک کنترل ممکن است.

حجم باددهی در سه حالت natural و speed و normal با فشردن دکمه‌ای ممکن می‌شود. نکته دیگر اینکه شما از تایمر 12 ساعته برخوردارید که در بین مدل‌های مختلف پنکه پارس خزر نمونه ندارد، برای اطمینان از روشن بودن تایمر هم یک چراغ نشانگر وجود دارد.

علاوه بر کاربردی بودن آن شما با خرید این محصول کالای بادوام نیز خواهید داشت زیرا فیوز حرارتی دارد که از داغ شدن زیاد دستگاه و آسیب رسیدن به موتور پیشگیری می‌کند. مانند اکثر مدل‌های این برند توان 6 واتی و حجم بادهی 56 متر مکعبی دارد. سرعت و میزان بادهی را نیز به کمک کلیدهای روی این وسیله در سه حالت کند، متوسط و تند می‌توان تنظیم نمود. علاوه بر این امکان تنظیم آسان زاویه وزش باد به صورت جغجغه ای و گردش افقی به آسانی انجام می‌پذیرد.

یکی از نگرانی‌ها پیرامون پنکه‌ها کودکان و آسیب ناشی از تماس انگشت با پره‌هاست که در این محصول گارد محافظ به دو صورت مشبک و میله‌ای امنیت را تا سر حد ممکن تأمین می‌کند.

 
مشخصات
بسته بندی کارتن
گارانتی دارد
رنگ سفید
توان مصرفی 60 وات

نوشتن نقد و نظر

پنکه سه کاره پارس خزر مدل ES9010R

دارای 25 ماه گارانتی

نوشتن نقد و نظر

 
نظرات(0)

تاکنون هیچ نقدی از طرف کاربران نوشته نشده.

15 محصولات دیگر در همان شاخه